Aastalõputervitus!

EMITA soovib kõigile oma liikmetele ja koostööpartneritele südamest meeleolukat aastavahetus ja võimaluste rohket uut aastat!

EMITA mööduv aasta on olnud tegus. Kogu liikmeskonna ühise panuse tulemusel jääb seda aastat tähistama õnnestunud konverents, kaks üldkoosolekut ning kolm töötuba. EMITA-ga on liitunud 7 uut liiget. Rahvusvaheliselt jääb seda aastat meenutama aktiivne kaasalöömine Atlanta MINT TNT korraldamisse. Eesti siseselt on meil olnud võimalus kogeda meeldiva koostöö jätkumist Tervise Arengu Instituudiga ning algas uuel aastal jätku saav koostöö Ida-Tallinna Keskhaiglaga. Praxise ja Päästeameti koostööprojektid olid õpetlikud ja võimaldasid olla hoopis teistsuguste inimestega koos ja nendega koos arenda. Konverentsi õnnestumisse andis oma panuse ka Hasartmängumaksu Nõukogust saadud toetus. Need on suuremad tegemised, mis siia kirja said, kontakte ja koostöid on jagunud veel.

Me täname kõiki oma liikmeid ja mitteliikmetest abikäsi ning teiste organisatsioonide kontaktisikud ja koostööpartnerid, kes koos meiega kvaliteetsete nõustamisteenuste poole püüdlevad.

Kokkuvõtvalt: EMITA sees käib arenguprotsess endiselt aktiivselt ja positiivsete kõrvalmõjudega. Oleme olnud toetavateks ja usaldust väärt kaaslasteks nii omakeskis kui ka väljapoole. See on igati emitavääriline tõdemus aastat lõpetama!