EMITA Kool on loodud selleks, et pakkuda kõrgekvaliteetset ja mitmetasandilist motiveeriva intervjueerimise alast väljaõpet Eestis.

lill-roheline-2Meie eesmärgiks on, et MI jõuaks võimalikult paljude professionaalide tööriistakohvrisse, kui hea abivahend töös inimestega, keda on vaja toetada muutuste teel. EMITA 5-aastase tegutsemisaja jooksul oleme täiendkoolitanud erinevaid sihtgruppe: perearstid, õpetajad, päästeametnikud, korrektsioonispetsialistid, noorsootöötajad, karjäärinõustajad, psühholoogid, sotsiaaltöötajad, treenerid, riigiametnikud jne. EMITA Kool sai loodud 2016. aasta alguses, et vastata kasvavale koolitushuvile.

EMITA Koolis leiab koolituse igaüks: oleme valmis pakkuma sulle koolitust rätsepatööna ja pakume ka kindla õppekava alusel täiendõpet nii MI algataseme huvilistele kui ka edasijõudnutele. Meie treenerid on MI alal tõelised professionaalid, kes on läbinud mitmeid MI-alaseid koolitusi, rakendavad MI-d oma töös ja koolitavad sellel alal pidevalt.

Oma koolitustel lähtume põhimõttest, et isiklik kogemus on parim vundament õpitavale. Seetõttu on meie koolitused kogemuslikud ja praktilised, kus me harjutame toetavas õhkkonnas koos uusi oskusi ja lihvime olemasolevaid veelgi säravamaks. Meie treenerid mudeldavad koolitustel MI põhivõtteid ja vaimsust, olles koolitujale inspireerivaks teejuhiks.

Koolituste tutvustused leiad siit ja koolitajate andmed siit.

arbuus ruut

Tule ja inspireeru MI-st, et inspireerida teisi!

© 2021 EMITA - Proudly powered by theme Octo