lill-roheline-2

Tere tulemast EMITA kooli lehele!

UUDIS! alates 2023 aasta lõpust on võimalik tasuta tutvuda EMITA treenerite nägemusega MI-st ning  läbida MI baasoskuste veebikursust!
EMITA Kool on loodud selleks, et pakkuda kõrgekvaliteetset ja mitmetasandilist motiveeriva intervjueerimise alast väljaõpet Eestis.

Meie eesmärgiks on, et MI jõuaks võimalikult paljude professionaalide tööriistakohvrisse, kui hea abivahend töös inimestega, keda on vaja toetada muutuste teel. EMITA rohkem kui 10-aastase tegutsemisaja jooksul oleme täiendkoolitanud erinevaid sihtgruppe: perearstid, õpetajad, päästeametnikud, korrektsioonispetsialistid, noorsootöötajad, karjäärinõustajad, psühholoogid, sotsiaaltöötajad, treenerid, riigiametnikud jne. EMITA Kool sai loodud 2016. aasta alguses, et vastata kasvavale koolitushuvile.

EMITA Koolis leiab koolituse igaüks. Alates 2023 aastast uuendasime enda koolituste kontseptsiooni, kus meie prioriteediks sai EMITA treenerite poolt kvaliteetsete MI sissejuhatavate ning MI rakendaja väljaõppe avatud koolituste pakkumine kindlate õppekavade järgi. EMITA treeneritega otse ühendust võttes on nad kindlasti valmis pakkuma tellimuskoolitusi ka rätsepatööna. Meie treenerid on MI alal tõelised professionaalid, kes on läbinud mitmeid MI-alaseid koolitusi, rakendavad MI-d oma töös ja koolitavad sellel alal pidevalt.

Oma koolitustel lähtume põhimõttest, et isiklik kogemus on parim vundament õpitavale. Seetõttu on meie koolitused kogemuslikud ja praktilised, kus me harjutame toetavas õhkkonnas koos uusi oskusi ja lihvime olemasolevaid veelgi säravamaks. Meie treenerid mudeldavad koolitustel MI põhivõtteid ja vaimsust, olles koolitujale inspireerivaks teejuhiks.

Koolituste tutvustused nagu ka lingi tasuta MI baasoskuste veebikursusele leiad siit ja koolitajate andmed leid siit.
 
 

arbuus ruut

Tule ja inspireeru MI-st, et inspireerida teisi!

© 2024 EMITA - Proudly powered by theme Octo