KONVERENTS 2014: Motivatsioon arengu toetajana

Eesti Motiveeriva Intervjueerimise Treenerite Assotsiatsioon (EMITA) korraldab 28. veebruaril 2014 aastal Pärnu linna külje all Sauga Avatud Noortekeskuses konverentsi: „Motivatsioon arengu toetajana“.

Sel aastal on meie konverents taaskord suunatud laiemale sihtgrupile, unustamata sealjuures neid, kes selle meetodiga juba tuttavad on. Seega, oodatud on kõik arenemishuvilised professionaalid erinevatelt elualadelt ja ametikohtadelt, kes väärtustavad motiveeritust ja/või soovivad luua motiveerivat keskkonda oma kolleegide või klientide arengu või muutuste toetamiseks.

Konverentsi peateemadeks on: isikliku arengu toetamise laienenud perspektiivid MI uutest suundadest lähtuvalt; kliendi-, patsiendi- või kollegiaalsed suhted; MI organisatsioonides, mille keskmeks ühelt poolt on inimesed ja nende toetamine ning teiselt poolt organisatsioonikultuur.

Konverentsi peaesinejaks on MI rahvusvahelise võrgustiku liige Jeff Breckon Inglismaalt, kes töötab Sheffieldi Ülikoolis spordipsühholoogina ning teadustöö kõrval on tal üle 17 aasta kliinilist kogemust inimeste elustiili ja liikumisharjumuste muutuste toetamisel.

Konverentsi korraldame koostöös Pärnu Õppenõustamiskeskusega (ÕNK).

Üritust toetab Sisekaitseakadeemia,  Avaliku Teenistuse Arendus- ja Koolituskeskus (ATAK) ning Hasartmängumaksu nõukogu (HMN).

Loe konverentsist pikemalt SIIT

Konverentsi flaieri leiad SIIT.

Konverentsi osalemistasu on kuni 31. jaanuar 2014 35 eurot, alates 1. veebruarist 45 eurot.

Osalejate aktiivse huvi tõttu on konverentsile registreerimine lõppenud.
Siiski andke oma osalemise soovist meile teada e-maili (emita.vorgustik@gmail.com)  teel – võtame kohe ühendust, kui koht vabaneb. 

Konverentsi toimumiskohaks on vastselt ümber ehitatud hubane Sauga Avatud Noortekeskus (ANK). Konverentsikülastajaid viib ja toob selleks puhuks tellitud buss marsruudil Pärnu bussijaam-Sauga ANK-Pärnu bussijaam. Täpsemalt loe konverentsi lehelt.