KONVERENTS 2015

Tõenduspõhine isikukesksus
18. juuni, 2015

Meil on hea meel teatada, et Eesti Motiveeriva Intervjueerimise ja Treeningu Assotsiatsioon (EMITA) korraldab koostöös Tartu Ülikooli Peremeditsiini õppetooliga 18. juunil 2015 aastal Tartus IV motiveeriva intervjueerimise konverentsi teemal: „Tõenduspõhine isikukesksus“.

EMITA selleaastase konverentsiga soovime pöörata senisest suuremat tähelepanu isikukesksele suhtlemisele just sellistes olukordades ja tööalastes situatsioonides, kus ühel osapoolel on ülesanne või vajadus aidata teisel teha tema elus olulisi ja tihti keerulisi otsuseid muutuda, kuni tema väärtuste ja hoiakute muutmiseni välja.

Konverentsi peaesinejaks on dr Denise Ernst USA-st, üks motiveeriva intervjueerimise kodeerimise süsteemi (MITI – Motivational Interviewing Treatment Integrity) autoreid ning edasiarendajaid.

MI-st lähtuvate meetodite võimaluste tutvustamise kõrval soovime konverentsil anda laiemat ülevaadet Eestis kasutusel olevatest klienditööga haakuvatest hindamise meetoditest, nende rakendusvõimalustest ja nende abil läbiviidud uuringutest.

Partnerid: Konverentsi korraldab EMITA MTÜ koostöös Tartu Ülikooli Peremeditsiinikliinikuga.

Esinejate ja teemade kohta saab lähemalt lugeda konverentsi kodulehl KONVERENTS 2015

Konverentsi toimumiskoht: Konverents toimub DORPATI KONVERENTSIKESKUSES, Turu 2.

Lisainfo: konverents@emita.ee või tel. +372 56 96 26 23

Osavõtutasu ja registreerimine: konverentsi osalemistasu on kuni 31. maini 2015 35 eurot, alates 1. juunist 45 eurot. Osalemistasu sisaldab konverentsi materjale ning toitlustust.

Konverentsile registreerimine on lõppenud.

Kohtumiseni Tartus!