Uute MI treenerite koolitused Euroopas ja Eestis

2013 aasta rahvusvahelise MINT võrgustiku Euroopa uute treenerite treening toimub 7.-9. oktoobril Krakovis, Poolas. Treening toimub kahes 40 osalejaga grupis ning on inglise keeles. Täpsemad kandideerimise tingimused ja juhised ning kandideerimise vormi leiad MINT kodulehelt.

MINT treeningu eelselt korraldab EMITA kohaliku uute treenerite koolituse, treeneriteks Inga Karton ja Tõnu Jürjen. Treeningu esimesed kaks päeva toimuvad 19.-20. aprill Tallinnas, kolmas päev toimub mais või juunis ja lepitakse osalejatega jooksvalt kokku. Osavõtu tasu on 50 eurot ja sisaldab kohvipause ja kodeeringut.

Treeningule on oodatud kõik MI praktiseerijad, kes on MI baastreeningule lisaks läbinud veel vähemalt kahe päeva ulatuses superviseeritud edasijõudnute treeninguid (ehk treeningud, mille eelduseks oli baasmooduli läbimine ja kus anti sooritustele ka sisulist tagasisidet) ning soovivad oma kogemusi teistele edasi anda. Kohalikule treenerite treeningule kandideerimiseks on vaja esitada MITI kodeeringuks 20 minuti pikkune kliendijuhtumi audiosalvestus koos sinna juurde kuuluva analüüsiga ning 1-1,5 lehekülje pikkune motivatsioonikiri, milles käsitletakse oma senist arengut MI praktikuna ning enda arenguvajadusi ja plaane treenerina. Täpsemad juhised audiosalvestuseks ning motivatsioonikirjaks saadetakse soovi avaldanutele meili peale.

Oma soovist treeningul osaleda palun anda teada meiliaadressile emita.vorgustik@gmail.com hiljemalt 22. märtsiks. Samal meiliaadressil saab küsida ka täiendavat infot.