Näeme varsti! Kiirete küsimuste korral võta ühendust: Raili Juurikas +372 58 119 838

Emita kutsub oma sõpru ja mõttekaaslasi juubelihõngulisele ühisele koosviibimisele, kus arutletakse võimaluste üle muutustesse panustada.

      Festival toimub vabas õhus (piirangutele vastavalt) ja päev sisaldab mitmeid mõtteid aktiveerivaid tegevusi. Oleme kutsunud enda kogemusi jagama MId kasutavaid sõpru väga erinevatest valdkondadest.

      Tule ja veeda mõnus suvine päev imelises looduskaunis Kõrveküla Puhkekeskuses.

EMITAlaste mõtisklusi MI ja enda kogemuse teemal saad soojenduseks vaadata siit VIDEOST

PÄEVAKAVA 10.08.2021

11.00 KOGUNEMINE, kehakinnitusamps
11.30 Sünnipäevalaps EMITA tervitus
12.00 Intervjueerimisest kõneleb sissejuhatuseks Tallinna Ülikooli õiguspsühholoogia dotsent Kristjan Kask

12.15-14.00 Arutelud teemapesades kahes voorus

Töötuba veavad KIVA juhatuse liige ja mentor Kristiina Treial ja programmikoolide kontaktisik-mentor Jane Alas. Töötoas jagavad nad oma kogemusi ja arutatakse, kuidas on MI mõtteviisi ja lähenemist rakendatud KiVa programmi mentorite poolt kooli töörühmadega suhtlemisel ja toetamisel. Tõstatatakse arutelu MI kasutamisest organisatsioonides muutuste konsulteerimisel. 

Revo Türk töötab Wasa AS-i rehabilitatsiooni meeskonnas toitumis-ja kogemusnõustajana. Toitumisnõustaja diplomi on ta omandanud Rahva Tervise Akadeemias ja hetkel õpib edasi toitumisterapeudiks. Revo kirg on toit ja teda inspireerivad erinevad edulood, eriti kui inimene ise panustab oma tervisesse. Töötoa tutvustuseks kirjutab Revo järgmist:  Töötoas räägin oma isikliku terviseloo, kuidas ennast leidsin kriisi hetkel ja mis motiveeris mind jõudmaks sinna kuhu täna olen. Räägin oma tööst, kuidas töötan klientidega ja kust ma leian inspiratsiooni. Räägime toidust ja sellest, kuidas saame toiduga ennetada erinevaid haigusi. Kõik see on avatud vormis ja olen valmis vastama teie küsimustele. Kohtumiseni! 
 

Viljandi haigla on piloteerinud paikkondliku tervisetoetuse teenuse (PAIK teenus), mille sisu on tagada järjepidevat ravi ja sotsiaalset toetust Viljandi paikkonna elanikele, kellel on diagnoositud krooniline haigus ja kes vajavad sotsiaalset toetust.

Kuidas aidata inimesel oma suhtumist tervisesse ja hakkamasaamisesse muuta kui toetavad süsteemid on keerulised ja kõigil on kiire? Interaktiivse töötoa viivad PAIK projekti tervisejuhtide kogemustele tuginedes läbi Kadri Oras, Ülle Kumm, Galina Opikova ja Margus Veem.

Töötuba veab eest Hanna Jõgi (PersonaliDisain OÜ  – tegevjuht, personalijuhtimise konsultant, koolitaja ja coach), kes on töötanud nii era- kui kolmandasektori organisatsioonide konsultandina alates 2006. aastast. Lisaks on tema kogemustepagasis ka töö kommunikatsioonivaldkonnas, erineva iseloomuga projektide algatamine ja juhtimine, strateegiate väljatöötamine organisatsioonide jaoks ning alates 2013. aastast PersonaliDisain OÜ juhtimine. Paralleelselt tegeleb ta ka koolitamisega organisatsioonide efektiivset toimimist toetavatel teemadel ning lahenduskeskse meeskonnacoachinguga.   
Töötoas vaadatakse koos muutuste vastuseisu ületamise valemit ning tehakse erinevaid mõtteharjutuste tööriistu, millega suurendada vestluspartneri või meeskonna motivatsiooni muutuste osas.

Sirli Peterson on töötanud Tartu Linnavalistuse lastekaitseteenistuse juhatajana aastatel 2006.-2013. 2013-2018. SA Tartu Perekodu Käopesa juhatajana, seejärel Sotsiaalkindlustusametis kohalike omavalitsuste nõustamisteenuse projektijuhina ning koolitajana. Hetkel õpib sotsioloogia doktorantuuris.

Tango on kirglik tants, kuid samal ajal valitsetakse enda emotsioone. Kuula muusikat ja tantsu rütmi, aeglane, aeglane, kiire-kiire, paus – mida laul/inimene tegelikult räägib. Tangos liigub esmalt keha, siis jalad. Mäletad ümbersõnastamist/peegeldamist – peegelda muusikat enda keha sees. Kuula rütmi, sest rütmil on tähendus, paus ei ole rumal vaikus – paus on intensiivne.

Täieneb peatselt.

Täieneb peatselt.

14.00-15.00 Lõunapaus
15.00-15.45 Sünnipäevalapse dialoog
15.45-17.20 Mõttelõngade harutamine ehk kuidas ja kus oleks MI-d võimalik veel rakendada?

17.30 Tants ja trall ning vaba mikrofon. Vestlused ja kehakinnitus grillinurgas. Taustaks mängib plaate imeline Hanna-Stella Haaristo. SIIT võid juba enne enda kõrvad soojaks kuulata. 
19.30 Lehvitused 

Üritus on osalejatele tasuta (va transport sihtkohta).

RSVP: Palun registreeri end hiljemalt juuli lõpuks.

Lisainfo: Kohapeal on kõigil võimalus soetada EMITA meeneid, koolitaja töövahendaid ja EMITA liikmete poolt valmistatud toredaid üllatusi. Kui soovid vahvalt laadalaualt midagi meeldivat kaasa osta, siis võta kaasa sularaha.

Transport: Suvi on liikumist ja spontaanseid plaane täis. Palume SIIN lehel kõigil üle vaadata ja vajadusel täiendada või korrigeerida oma transpordiplaanid. Selle järgi teame, kellele rongile vastu minna.

NB! Õnneks mahub meie üritus ka uute piirangute raamidesse, kuid palume kindlasti kohale tulla vaid tervena ning mitte tulemisest teavitada korraldajaid. Riietu ilmale vastavalt. Hingame terve päeva värsket õhku ja imetleme perenaise lilleaeda! 

Küsimused: info@emita.ee

© 2024 EMITA - Proudly powered by theme Octo