EMITA Kool

Thursday, 01 October 2020
  • TAI lastekaitse alg I päev

    Thursday, 01 October 2020
    Tallinn, Estonia

    Treenerid Siim Värv ja Maret Sildala

     

Friday, 02 October 2020
  • Viljandi Haigla III, III päev

    Friday, 02 October 2020 • 00:00 - 01:00
    Viljandi Hospital, Pärna tee 3, Jämejala küla, 71024 Viljandi maakond, Estonia

    Treenerid Anneli Rätsep ja Ljudmilla Atškasov

     

  • TAI lastekaitse alg II päev

    Friday, 02 October 2020
    Tallinn, Estonia

    Treenerid Siim Värv ja Maret Sildala

     

Tuesday, 06 October 2020
  • TAI kahjude vähendajad, sissejuhatus I grupp

    Tuesday, 06 October 2020

    Koolitajad Marina Paddar ja Aleksander Arabkin

     

Wednesday, 07 October 2020
  • TAI kahjude vähenajad, sissejuhatus II grupp

    Wednesday, 07 October 2020

    Koolitajad Helena Väljaste ja Asta Vaks

     

Friday, 16 October 2020
  • Tartu avatud grupp III päev

    Friday, 16 October 2020 • 00:00 - 01:00
    Aparaaditehas, Kastani 42, 50410 Tartu, Estonia

    Treenerid Ljudmilla Atškasov ja Reet Hindus

     

Monday, 19 October 2020
  • Lääne-Nigula vallav., MI algtase I päev

    Monday, 19 October 2020
    Lääne-Nigula vallavalitsus, 90801, Haapsalu maantee 6, Taebla, 90801 Lääne maakond, Estonia

    Koolitaja Anne Rannaveski-Poola

     

Tuesday, 20 October 2020
  • Lääne-Nigula vallav., MI algtase II päev

    Tuesday, 20 October 2020
    Lääne-Nigula vallavalitsus, 90801, Haapsalu maantee 6, Taebla, 90801 Lääne maakond, Estonia

    Koolitaja Anne Rannaveski-Poola

     

Thursday, 22 October 2020
  • MI avatud väikegrupp Tartus I päev

    Thursday, 22 October 2020
    Aparaaditehas, Kastani 42, 50410 Tartu, Estonia

    Treener Maret Sildala

     

Friday, 23 October 2020
  • MI avatud väikegrupp Tartus II päev

    Friday, 23 October 2020
    Aparaaditehas, Kastani 42, 50410 Tartu, Estonia

    Treener Maret Sildala

     

Tuesday, 27 October 2020
  • KiVa alg III päev

    Tuesday, 27 October 2020

    Treener Raili Juurikas

     

Thursday, 29 October 2020
  • TAI lastekaitse alg III päev

    Thursday, 29 October 2020
    Tallinn, Estonia

    Treenerid Siim Värv ja Maret Sildala

     

Monday, 09 November 2020
  • TAI SÜTIkud alg, I päev

    Monday, 09 November 2020
    Tallinn, Estonia

    Treenerid Raili Juurikas ja Aleksander Arabkin

     

Tuesday, 10 November 2020
  • TAI SÜTIkud alg, II päev

    Tuesday, 10 November 2020
    Tallinn, Estonia

    Treenerid Raili Juurikas ja Aleksander Arabkin

     

Friday, 13 November 2020
  • MI avatud väikegrupp Tartus III päev

    Friday, 13 November 2020
    Aparaaditehas, Kastani 42, 50410 Tartu, Estonia

    Treener Maret Sildala

     

Tuesday, 17 November 2020
  • PPA alg I päev

    Tuesday, 17 November 2020 • 00:00 - 01:00
    Tartu, Estonia

    Treenerid Inga Karton ja Marina Paddar

     

Wednesday, 18 November 2020
  • PPA alg II päev

    Wednesday, 18 November 2020 • 00:00 - 01:00
    Tartu, Estonia

    Treenerid Inga Karton ja Marina Paddar

     

Tuesday, 24 November 2020
  • Tallinn avatud I päev

    Tuesday, 24 November 2020
    von Stackelberg Hotel Tallinn, Toompuiestee 23, 10137 Tallinn, Estonia

    Treenerid: Anneli Rätsep ja Asta Vaks

     

Wednesday, 25 November 2020
  • Lääne-Nigula vallav., MI algtase III päev

    Wednesday, 25 November 2020
    Lääne-Nigula vallavalitsus, 90801, Haapsalu maantee 6, Taebla, 90801 Lääne maakond, Estonia

    Koolitaja Anne Rannaveski-Poola

     

  • Tallinn avatud II päev

    Wednesday, 25 November 2020
    von Stackelberg Hotel Tallinn, Toompuiestee 23, 10137 Tallinn, Estonia

    Treenerid: Anneli Rätsep ja Asta Vaks

     

Thursday, 10 December 2020
  • TAI SÜTIkud alg, III päev

    Thursday, 10 December 2020
    Tallinn, Estonia

    Treenerid Raili Juurikas ja Aleksander Arabkin

     

Tuesday, 15 December 2020
  • Tallinn avatud III päev

    Tuesday, 15 December 2020
    von Stackelberg Hotel Tallinn, Toompuiestee 23, 10137 Tallinn, Estonia

    Treenerid: Anneli Rätsep ja Asta Vaks

     

Wednesday, 20 January 2021
  • PPA alg III päev

    Wednesday, 20 January 2021 • 00:00 - 01:00
    Tartu, Estonia

    Treenerid Inga Karton ja Marina Paddar